Dowóz zamówień

dostawy_850x320px

ZASADY WSPÓŁPRACY NA DOWÓZ

TOWARY DOWOZIMY W GODZINACH 6.00-9.00 dla klientów hurtowych 7.00-12.00 dla klientów detalicznych. Możliwy również odbiór osobisty w Rzeszowie, ul. Lubelska 46, bud. H2 (AGROHURT). Czas realizacji jest ustalany telefonicznie.(Czasami brakuje niektórych towarów przez dzień lub kilka. Wtedy można ustalić indywidualnie jak zareagować w danej sytuacji) Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godziny 20.00 dnia poprzedniego lub rano od godziny 2.30 do 5.30. Jeśli chcesz zamówić towar w innych godzinach napisz SMS lub złóż zamówienie przez INTERNET.

Warto napisać w uwagach na którą godzinę oczekują Państwo dostawy. Możliwe, że uda nam się dopasować do Państwa potrzeb jeszcze bardziej.

Domena www.adwilhurt.pl nie działa jak magazyn. Jeśli komuś zależy na szybkiej dostawie już na drugi dzień to należy złożyć zamówienie max do 24.00 dnia poprzedniego. Nasi specjaliści poszukują odpowiedniego towaru, utrzymując jakość produktu. Nasza oferta skierowana jest głównie dla osób, które nie chcą się zawieść pod względem jakości.

Zalecamy wykonanie zamówienia najlepiej dzień wcześniej. Istnieje wtedy znacznie większe prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego produktu. W innym wypadku dostawa może nie być w pełni kompleksowa ( ze względu na brak pozycji dostępnej NA ZAMÓWIENIE), oferta może być nieco okrojona, ze względu na brak towarów w magazynach.
Czasami ze względu na brak towarów w magazynach hurtowni zamówienie może nie zostać w pełni zrealizowane.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w punkcie stacjonarnym. Rzeszów, Lubelska 46 (AGROHURT) bud. H, pawilon 2.

Sprzedaż stacjonarna rozpoczyna się od godziny 1.00 (sezon letni), 2.30(sezon zimowy). Od tamtej pory zmieniają się ilości magazynowe produktów, stąd przy zamówieniu towaru np. o 5-6 rano niektóre pozycje mogą być niedostępne. Dlatego zalecamy zamówienia towaru tak, abyśmy mogli zabezpieczyć Państwu odpowiedni towar do potrzeb jeszcze w nocy.

Ze względu na ciągłość dostaw i konieczność oceny jakości NA BIEŻĄCO zdarza się, że nie zdążymy ująć w ofercie zmiany cenowej produktu. Jeśli dany produkt nie będzie dostępny, lub nastąpi aktualizacja ceny w górę zostaną państwo wcześniej poinformowani. Natomiast jeśli cena towaru spadnie to otrzymają państwo rabat w stosunku do ceny sugerowanej na stronie www.adwilhurt.pl (dotyczy głównie produktów NA ZAMÓWIENIE)

Dla jasności oznajmiamy, że nie każdy towar da się dopasować co do grama więc mogą występować niewielkie rotacje w wartości zamówienia (np. jabłka 3,10 kg a zamówienie na 3kg). Wartość towaru jest przybliżona. Całość zamówienia jest fakturowana lub wypisuje się WZ z pieczątką firmy jako dowód zakupu w naszej firmie.

Chcąc utrzymać wysoką jakość produktów możemy nieznacznie zmienić ceny towarów na zamówienie, w zależności od korekt cen dostawców. W takich przypadkach staramy się informować Klientów na bieżąco.

Dostawa jest darmowa w przypadku, gdy:

  • dowóz jest na terenie Rzeszowa lub w promieniu 12 km od magazynu firmy (Rzeszów, ul. Lubelska 46)
  • DETAL ? wartość zamówienia wynosi minimum 50zł
  • HURT ? wartość zamówienia wynosi minimum 200zł

W przypadku zamówień bardziej odległych zostaje naliczone 1.5zl/km. Naliczanie rozpoczyna się od ul. Lubelskiej 46 (magazyn firmy)

Samochody